Atrakcje dla wszystkich w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki położona jest pod Warszawą w bliskiej odległości, zaraz obok rozciąga się malowniczy Kampinoski Park Narodowy. To miejsce wyjątkowe, w którym łączy się natura i cywilizacja. Oferuje szeroki wybór sklepów, usług, ale także wydarzeń. Tym, co znacząco wyróżnia Galerię Łomianki jest właśnie rozbudowana oferta eventowa.

Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

Galeria Łomianki oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla starszych odbiorców, ale także jest to miejsce dla dzieci. Dla najmłodszych między innymi przygotowano teatrzyki kukiełkowe, lekcje językowe, place zabaw w galerii i na świeżym powietrzu oraz wiele więcej rozmaitych zabaw i atrakcji.

Na kochających buszowanie po sklepach i traktujących przymierzalnie niemal, jak drugi dom, czekają liczne sklepy odzieżowe oraz galanteryjne. Nie brakuje tutaj także drogerii i punktów kosmetycznych. Często można załapać się na fajne promocje.

Na szukających fajnego zajęcia na weekend czekają warsztaty tematyczne. W zależności od rodzaju warsztatów będziemy mogli stworzyć piękne własnoręcznie wykonane ozdoby i akcesoria, np. wianki, stroiki czy łapacze snów.

Na kochających modę, styl i nie tylko czekają specjalne targi, które odbywają się w Galerii Łomianki od czasu do czasu. Najczęściej są targi mody, na których można nie tylko podziwiać projekty znanych artystów ze świata mody, pokazy mody, ale także poznać sławy polskiej branży modowej i zakupić ich projekty czy unikalne materiały wysokogatunkowe.

Galeria Łomianki oferuje także niepowtarzalną okazję do spersonalizowanych zakupów pod czujnym okiem i a mądrymi radami od doświadczonej stylistki. Zapisy oraz szczegóły na to i wiele więcej wydarzeń znajdziemy zawsze na https://galerialomianki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *