Czerwone, żółte, pomarańczowe, słodkie i intensywne. O czym mowa? O wyjątkowych żelkach Haribo! Smakołyki te są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto kocha słodycze. Nie inaczej będzie w przypadku imprez czy spotkań, którym smaku dodadzą Złote Misie.

Każdego, kto chce kupić żelki Haribo w dobrej cenie, zapraszamy na stronę https://www.kuri.com.pl/zelki-haribo,c2.html, gdzie znajdzie wszystkie dostępne rodzaje żelków takie jak Balla Balla, Lasso, Smerfy, Maoam, Cola, węże i inne. Słodki raj za pomocą kilku kliknięć myszki bez wychodzenia z domu!

Wszyscy kochają żelki
Jak głosi oficjalne motto firmy – Haribo sprawia radość dzieciom – jak również dorosłym. Z koeli w naszym kraju używa się hasła – Haribo, smak radości, dla dzieci i dorosłych. Tak czy siak, jasnym jest, że żelki kochają absolutnie wszyscy, bez względu na wiek. Co ciekawe, do grona wielbicieli Złotych Misiów należą takie sławy, jak aktorka Sandra Bullock, kierowca wyścigowy Nico Rosberg i angielski książę William. Swoją miłość do żelków Haribo zdeklarował też ostatni cesarz Niemiec Wilhelm II, noblista Albert Einstein oraz były kanclerz RFN Konrad Adenauer. Obecne Złote Misie są tak lubiane, że w 18 fabrykach Haribo na świecie produkuje się ich ponad 80 milionów dziennie! Oznacza to, że gdyby ktoś zdecydował się ułożyć obok siebie wszystkie Złote Misie wyprodukowane w jednym roku, powstałby łańcuch mogący trzykrotnie otoczyć Ziemię.

Smacznie i zdrowo
W trosce o bezpieczeństwo konsumentów firma Haribo do produkcji słodkości stosuje żelatynę wieprzową, wolną od szkodliwych prionów i całkowicie bezpieczną dla zdrowia. Warto dodać, że proteiny białkowe i sole mineralne zawarte w żelatynie są niezbędnymi elementami do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomagają one w utrzymaniu prawidłowej elastyczności chrząstek stawów oraz tkanki łącznej. Co więcej, składniki te wzmacniają także włosy oraz paznokcie. To właśnie dzięki żelatynie słodycze Haribo nie rozpuszczają się tak szybko w buzi i dlatego możemy cieszyć się ich smakiem dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *