Od dłuższego czasu marzysz o zmianie wizerunku, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Oddaj się szaleństwu zakupów w towarzystwie profesjonalistki. Doświadczona stylistka w Galerii Łomianki doradzi Tobie, w jaki sposób świadomie kreować swój wizerunek poprzez odpowiedni dobór garderoby. Z jej radami nauczysz się szybko, jak komponować dodatki w sposób, który pozwoli podkreślić Twoją osobowość.

Zakupy ze stylistką to świetny sposób na spędzenia dnia w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Tym bardziej, że usługa ta jest zupełnie darmowa, wystarczy, że zapiszemy się na wizytę na stronie centrum. Odkryj, co i jak kupować, aby osiągnąć wspaniały efekt, nie tracąc przy tym fortuny.

Dlaczego warto?
Wizyta w Galerii handlowej Łomianki z osobistą stylistką przeniesie Cię w kolorowy świat mody, a odpowiedni plan zakupowy sprawi, że świadomie wybierzesz tylko potrzebne elementy garderoby oraz uniwersalne dodatki, które ożywią niejedną kreację! Twoja sylwetka zostanie poddana dokładnej analizie, dzięki czemu dowiesz się, jak z nią pracować oraz jaki masz typ urody. Wówczas będziesz wiedzieć czy jesteś gruszką czy jabłkiem i jakie fasony będą dla Ciebie odpowiednie. Co więcej, stylistka podpowie jak dobierać właściwe kolory do Twojej cery, włosów i oczu.

Wszystko zgodnie z planem!
Najmodniejsze fasony i buty – nareszcie zaczniesz budować swój harmonijny wizerunek, zgodny z Twoim wewnętrznym Ja. Nauka co, gdzie i jak kupować przyniesie efekty w postaci dobrych i trafionych wyborów zakupowych w przyszłości. Otóż stylistka podpowie Tobie, jak planować zakupy i jak komponować garderobę, aby nie skończyć ze stertą ciuchów, których nigdy nie założysz. Kiedy już sama postanowisz wybrać się do sklepu, będziesz kupować świadomie! W trakcie zakupowego szaleństwa ze stylistką możecie odwiedzić Twoje ulubione butiki, albo sprawdzić zupełnie nowe marki. Pamiętaj, że na zakupach ze stylistką to Ty podejmujesz ostateczną decyzję na co wydasz swoje pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *